Kandidatë të Regjistruar

E. M.
33 Vjeç, - Tiranë

Pershendetje: Quhem Ermand Mertenika. Profesioni im eshte Inxhinier. Jam i interesuar te shikoj nje mundesi punesimi ne fushen e IT-se , Inxhi... Më tepër

Pershendetje: Quhem Ermand Mertenika. Profesioni im eshte Inxhinier. Jam i interesuar te shikoj nje mundesi punesimi ne fushen e IT-se , Inxhinieri Elektronike etj Per me shume: Me kontaktoni: ermand.mertenika@gmail.com +355 69 61 19 848

 • Arsimi: Papërcaktuar
 • Gjuhe te huaja: 2
 • Eksperienca pune: 3
 • Profesioni: Zgjidh profesionin
 • Industria: Zgjidh Industrinë
B. C.
38 Vjeç, - Tiranë

... Më tepër

 • Arsimi: Papërcaktuar
 • Gjuhe te huaja: 3
 • Eksperienca pune: 0
 • Profesioni: Zgjidh profesionin
 • Industria: Zgjidh Industrinë
B. Q.
29 Vjeç, - Has

... Më tepër

 • Arsimi: Nivel Bachelor
 • Gjuhe te huaja: 1
 • Eksperienca pune: 1
 • Profesioni: Mësues
 • Industria: Edukim
R. X.
27 Vjeç, - Tiranë

Objektivi im kryesor eshte te behem nje njeri i suksesshem dhe nje profesioniste e zonja, duke krijuar ne kete menyre nje karriere te gjate dhe te qen... Më tepër

Objektivi im kryesor eshte te behem nje njeri i suksesshem dhe nje profesioniste e zonja, duke krijuar ne kete menyre nje karriere te gjate dhe te qendrueshme, te cilen pretendoj ta arrij duke punuar shume, me motivim dhe kembngulje. Une dua te jem ai lloj personi qe di ta beje shume mire punen e vet dhe per te cilin Kompania gjithmone do te kete nevoje. Karakteristikat si korrektesia, komunikimi dhe kembngulja per te mesuar sa me shume jane disa nga pikat e mia me te forta. Une jam ende shume e re dhe eksperiencat e mia jane te pakta por kam ambicien dhe deshiren per te mesuar gjera te reja dhe te punoj shume ne menyre qe te rritem profesionalisht dhe ne menyre te vecante, te jap kontributin tim edhe ne arritjen e objektivave te Kompanise.

 • Arsimi: Nivel Bachelor
 • Gjuhe te huaja: 3
 • Eksperienca pune: 2
 • Profesioni: Zgjidh profesionin
 • Industria: Zgjidh Industrinë
D. X.
29 Vjeç, - Tiranë

... Më tepër

 • Arsimi: Nivel Bachelor
 • Gjuhe te huaja: 2
 • Eksperienca pune: 4
 • Profesioni: Zgjidh profesionin
 • Industria: Zgjidh Industrinë
S. &.
28 Vjeç, - Tiranë

... Më tepër

 • Arsimi: Nivel Master
 • Gjuhe te huaja: 4
 • Eksperienca pune: 2
 • Profesioni: Programues
 • Industria: Inxhinieri
A. S.
30 Vjeç, - Tiranë

Quhem Abeljan Sono dhe puna ime e fundit,ne pamundesi te nje pune tjeter, ka qene Manaxher ne qender Bastesh Sportive.Punoj per nje periudhe prej 1 v... Më tepër

Quhem Abeljan Sono dhe puna ime e fundit,ne pamundesi te nje pune tjeter, ka qene Manaxher ne qender Bastesh Sportive.Punoj per nje periudhe prej 1 viti e gjysem ne kete pike bastesh sportive ne Tirane.Gjendja ne te cilen ishte pika e basteve ne fillim linte per te deshiruar,por ne saje te perkushtimit ne pune, sjelljes se duhur me klientin, korrektesise,puna u ngrit ne nivel te kenaqshem.Aktualisht jam ne kerkim te nje pune ne te cilen te ndihem mire e te jap maksimumin tim,prandaj dhe aplikoj per kete pozicion pune ne kompanine tuaj.Besoj se jam i duhur per kete pozicion sepse jam nje njeri i pergjegjshem dhe korrekt ne pune.Jam i gatshem te marr persiper pergjegjesite e mia dhe te kryej gjithmone ne kohe detyra.I pervetesoj shume shpejt gjerat e reja dhe jam i disponueshem gjithmone per te marr dhe per te dhene rekomandime te ndryshme. Kam marrdhenie shume te mira me koleget dhe me eproret si dhe mund te punoj si individualisht ashtu dhe ne grup. Deshiroj gjithmone qe te arrij me kalimin e kohes majat e karrieres sime ndaj dhe jam i gatshem te perpiqem me gjithe forcat e mia per ta arritur kete. Shpresoj te jem i duhuri per kete pozicion dhe ju garantoj se nuk kam per tu zhgenjyer sepse jam nje person punetor dhe i qete dhe gjithmone kembengules per te arritur me te miren per organizaten ku do punesohem. Ju faleminderit per mirekuptimin dhe per kohen qe kushtuat per te lexuar kete leter motivimi. Me respekt Abeljan Sono

 • Arsimi: Nivel Master
 • Gjuhe te huaja: 4
 • Eksperienca pune: 1
 • Profesioni: Operator
 • Industria: Sport
A. D.
35 Vjeç, - Tiranë

Shume i fokusuar per ate qe bej ne orarin e punes. Jam i parimit kur vendos te bej dicka e bej gjithmone me kenaqesi dhe qejf. Pastaj edhe vjen shpe... Më tepër

Shume i fokusuar per ate qe bej ne orarin e punes. Jam i parimit kur vendos te bej dicka e bej gjithmone me kenaqesi dhe qejf. Pastaj edhe vjen shperblimi . Rendesi per mua eshte te mbeten te dyja palet te kenaqura si punedhenesi gjithashtu edhe une . Duke shumezuar kete marredhenie me numrin e punetoreve qe punojne per kete biznes te mirefillte, krijohen marredhenie te forta dhe arrihen pikesynime ne nje kohe afatshkurter si edhe afatgjate.

 • Arsimi: Nivel Bachelor
 • Gjuhe te huaja: 5
 • Eksperienca pune: 5
 • Profesioni: Menaxher Marketingu
 • Industria: Zgjidh Industrinë
A. L.
28 Vjeç, - Tiranë

... Më tepër

 • Arsimi: Nivel Bachelor
 • Gjuhe te huaja: 2
 • Eksperienca pune: 2
 • Profesioni: Zgjidh profesionin
 • Industria: Zgjidh Industrinë
R. L.
28 Vjeç, - Tiranë

... Më tepër

 • Arsimi: Nivel Bachelor
 • Gjuhe te huaja: 4
 • Eksperienca pune: 1
 • Profesioni: Financier
 • Industria: Financë