Vende vakante aktuale

EDMOND shpk
10 Dec
Administrator
EDMOND shpk, Tiranë

Kerkohet shites per dyqan pjese kembimi auto . Te kete njohuri nga makinat . Rroga e kenaqshme ... Më tepër

Global Media Agency S.R.L.S.
18 Nov
Editor Web
Global Media Agency S.R.L.S., Fier

Azienda italiana di creazione di contenuti online con base in Italia è alla ricerca di personale in Albania Con perfetto dominio della grammatica italiana per ... Më tepër

Global Media Agency S.R.L.S.
18 Nov
Personal krijim artikull ne faqe web
Global Media Agency S.R.L.S., Fier

Sooster.it: Kompania jonë italiane kërkon një staf në Shqipëri me një gramatikë të përsosur italiane për të krijuar ... Më tepër

Arifaj shpk
14 Nov
Kerkojme Inxhinier ndertimi
Arifaj shpk, Tiranë

KERKOJME Inxhinier ndertimi Inxhinieri i Ndertimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivi ... Më tepër

SosTariffe.it
13 Nov
SosTariffe.it cerca Capo Campagna per Energia
SosTariffe.it, Tiranë

Responsabile call center commerciale/Capo campagna SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Luce e Gas. Offriamo preventivi e un co ... Më tepër

Global Media Agency S.R.L.S.
09 Nov
Personale creazioni articoli web
Global Media Agency S.R.L.S., Fier

Sooster.it: Kompania jonë italiane kërkon një staf në Shqipëri me një gramatikë të përsosur italiane për të krijuar ... Më tepër

Salloni tesa
26 Oct
salloni tesa
Salloni tesa, Tiranë

kerkoj puntore per sallon te bukuris parukiere,teknike thonjesh per informata me detaje na kontaktoni ne kte nr celulari 069 515 3608 ... Më tepër

UnitCenter
26 Oct
Nëse flet shumë mirë italisht dhe di të shesësh, UnitCenter të ofron:
UnitCenter, Tiranë

Nese je dhe ti ambicioz per para dhe karriere, Unitcenter eshte zgjedhja e duhur!!! Flet shume mire italisht dhe di te shesesh? Ne punesojme vetem me te miret! Eja dh ... Më tepër

Domus Nostra
26 Oct
Administratorë Pallatesh
Domus Nostra, Tiranë

Shoqëria Domus Nostra është një Shoqëri e Liçensuar për Administrimin e Pallateve dhe Bashkëpronësive si dhe për &cced ... Më tepër

UnitCenter
25 Oct
Je i/e mire ne shitje? Te ofrojme pagese baze 60 000 all neto + super bonuse
UnitCenter, Tiranë

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me ... Më tepër

Profesionisti
25 Oct
Punonjës Terreni nga e gjithë Shqipëria
Profesionisti, Tiranë

Agjencia e Punësimit “Profesionisti” nga Çelësi, kërkon të punësojë Punonjës Terreni për Projektin “Ident ... Më tepër

Tejfis
24 Oct
Kompania Kozmetike Avon
Tejfis, Tiranë

Nese te duhet nje pune te dyte,apo jeni ne kerkim te saj,ky eshte vendi i duhur per ty. Fillo sot si nje perfaqesues/e i/e shitjeve direkte,per te fituar kohe dhe para. ... Më tepër

Profesionisti
16 Oct
Menaxhere Projektesh Marketing
Profesionisti, Tiranë

Për Klientin tonë, Agjencinë Çelësi Communication, e specializuar në ofrimin e një game të plotë të shërbimeve t& ... Më tepër

SosTariffe.it
10 Oct
Sostariffe.it assumere consulenti per Inbound Commerciale di Energia &Gas
SosTariffe.it, Tiranë

Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché i clienti che lavoriamo sono soltanto quelli che hanno chiesto di essere cont ... Më tepër

SosTariffe.it
10 Oct
SosTariffe ASSUME CONSULENTI NELLA CAMPAGNA INBOUND COMMERCIALE
SosTariffe.it, Tiranë

Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all&rsq ... Më tepër

SosTariffe.it
10 Oct
SosTariffe continua ad assumere consulenti nella campagna inbound sales
SosTariffe.it, Tiranë

SosTariffe continua ad assumere consulenti nella campagna inbound sales Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché i c ... Më tepër

SosTariffe.it
10 Oct
SosTariffe.it continua ad assumere consulenti nella campagna inbound commerciale
SosTariffe.it, Tiranë

SosTariffe continua ad assumere consulenti nella campagna inbound commerciale Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perch&eacut ... Më tepër

SosTariffe.it
10 Oct
SosTariffe cerca Operatori Back Office
SosTariffe.it, Tiranë

Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all&rsquo ... Më tepër

SosTariffe.it
10 Oct
SosTariffe cerca per ampliamento organico personale madrelingua italiana
SosTariffe.it, Tiranë

SosTariffe.it, uno dei maggiori siti di comparazione tariffe in Italia, amplia il suo Contact Center aprendo una nuova filiale a Milano per la gestione di contratti ADS ... Më tepër

SosTariffe.it
10 Oct
SosTariffe.IT cerca Supervisore Contact Center
SosTariffe.it, Tiranë

SosTariffe cerca Supervisore Contact Center Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché i clienti che lavoriamo sono s ... Më tepër